niedziela, 22 września 2013

Czas na zmiany!

Pewnie bardziej przewidywalne byłoby to, gdyby ktoś zakładał nowego bloga w dniu 1 stycznia. Pewnie najlepiej byłoby, żeby była to spontaniczna decyzja, nie wymagająca analizy "plusów" i "minusów". Pewnie tak. Ale nie o to chodzi. Przynajmniej w moim życiu.
Jak możecie wnioskować po tytule tego posta postanowiłam zmienić swoje życie. Może nie diametralnie, nie zmienię nagle zawodu dziennikarza na dentystę, ale chcę (i zrobię to!) wprowadzać do swojego życia takie elementy, aktywności, możliwości, dzięki którym będę mogła - co tu dużo mówić (pisać) - rozwijać się!

Przeczytałam wczoraj ten cytat: "Odwaga - to zwycięstwo nad własnym lękiem lub cudzą śmiałością" Władysława Grzeszczyka. I zaczęłam zastanawiać się, czy ja mam odwagę, by przemóc się i podjąć nowe wyzwania? Czy jestem gotowa stawić czoła swoim lękom i kompleksom?

O założeniu własnego bloga myślałam już od pewnego czasu. Osobiście bardzo lubię czytać blogi, oglądać piękne zdjęcia, czerpać z nich inspiracje... A więc nadszedł koniec lata i wraz z nim moja decyzja: spróbuję!

A czy Wy też jesteście gotowi na zmiany?

Mam nadzieję, że to będzie wspaniałe nowe doświadczenie!

A w związku z tym, że jutro zaczyna się jesień...1 komentarz:

  1. Bardzo mi się podoba <3
    http://agrestaco6.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń